OPTYKA OPTOMETRIA
OPTOMETRIA
Blog
Porady
KONTAKT
LINKI
KSIĘGA GOŚCI
O NAS

    

    Zakład, który uruchomiliśmy w pocie czoła w czerwcu 2010 roku obecnie spełnia rolę centrum optyczno-optometrycznego.
Zapraszamy klientów, którzy potrzebują pomocy lub porady w sprawach dotyczących problemówemów z widzeniem.

    Posiadamy duże doświadczenie i wyczucie w branży optycznej. Wiele lat praktyki i doświadczenia w budowaniu renomy, znanego w całej Polsce, zakładu optycznego z Jeleniej Góry, prowadzonego przez naszego ojca Benedykta Łygas, umocniło nas w przekonaniu, że nowa jakość usług optometrycznych jaką wprowadzamy jest zbieżna z potrzebami naszych obecnych i przyszłych klientów.

    Wiedza wykorzystywana w praktyce nabyta została w trakcie studiów na Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydziałach Biofizyka i Optometria. Współtwórcami zakładu są optyk-optometrysta Dariusz Łygas, człowiek o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu (ponad 25 letnim) z zakresu optyki widzenia i optometrii oraz Jacek Łygas, optyk-optometrysta z ponad 20-sto letnim stażem w zawodzie, dużą wiedzą z zakresu dziedzin optyki okularowej, optometrii oraz technologii informatycznych. Ta wiedza umożliwia stworzenie nowoczesnego, interdyscyplinarnego centrum optyczno-optometrycznego.

     Wiedząc, że nawet tysiąc słów nie zastąpi jednego obrazu, najlepiej naocznie przekonać się co możemy zaoferować naszym klientom.

   Zapraszamy do  zakładu optyczno-optometrycznego Braci Łygas, z nadzieją, że spełnimy Państwa oczekiwania.

 


 
OPTYKA
OPTOMETRIA
Blog
Porady